V neděli 27.11.2016 jsme hrály další turnaj. Tentokrát v Kuřimi. 1.zápas jsme hrály se Znojmem (kluci) . Prohrály jsme 0:2, protože nás uhráli silným servisem i útokem, kterým jsme neuměly vzdorovat. Ve druhém setu jsme se chytly na servisu a uhrály 20 bodů.

  1. Zápas jsme hrály proti Tesle B (opět kluci). Znovu jsme prohrály 1:2. V prvním setu jsme prohrály na naše chyby. Nevybíraly jsme ulívky, kazily jsme podání. Druhý set jsme vyhrály, protože jsme útočily, zlepšili hru v poli a hlavně jsme dávaly servis. 3.set jsme prohrály stejně jako v prvním setu, kvůli zkaženému servisu.

  2. Zápas jsme hrály proti Kuřimi (holky). Vyhrály jsme 2:1. První set jsme sice prohrály, ale naštěstí jsme dokázaly utkání otočit a vyhrát. Pochvalu zaslouží především Ema, která nás držela na síti a na servisu a uhrála nám nejvíce bodů.

Výkonnostní cíl jsme splnily a udržely jsme se ve 3. Skupině.

Vanda Kadaňková