Dne 18.5.2017 jsme hráli Krajské finále ve volejbalu 3+3, kde jsme skončili na druhém místě z pěti družstev.
První utkání jsme hráli proti Drásovu a vyhráli 2:0. Vyhráli jsme díky silnému podání a smeči, které nevybírali. Zároveň jsme si dali pozor na vybírání „úlivek“ a míčů „zadarmo“. V prvním setu jsme vyhráli 25:4 a v druhém 25:5.
Druhý zápas jsme hráli proti Boskovicím. Ty jsme ze začátku podcenili. Proto jsme od nich dostali spoustu bodů. Dorovnali jsme to díky podání a poté jsme opět začali hrát a vyhráli 2 :0.
V třetím utkání proti nám nastoupili Letovice, které jsme porazili 2:0. Soupeři nebyli těžcí, my jsme hodně chybovali, proto nám uteklo spoustu bodů. Byli jsme hodně aktivní na útoku, sice šli nějaké smeče do autu, ale když ne, nikdo je nevybral.
V posledním zápase jsme hráli proti nejtěžšímu soupeři Břeclavi. V tomto utkání jsme zbytečně chybovali na útoku i na přihrávce . Dělalo nám problém vybrat jejich silný smeč a nehlídali si „úlivky“. Ze začátku jsme hráli vyrovnaně, ale v polovině setu nás vždy začali porážet . Nakonec jsme to prohráli 0:2

S druhým místem v Krajském finále jsme ale moc spokojeni.

Vanda Kadaňková