Chlapci
TJ Tesla Brno – ZŠ Milénova ,,A"

V neděli 8. března 2020 bylo odehráno na Základní škole ve Znojmě
v Příměticích 6. kolo krajského Poháru 7. tříd. Žáci naší školy hrající soutěž jako Tesla Brno ,,A", vyhráli celý turnaj
a po základní části soutěže obsadili 1. místo. Prezentovali jsme se velmi účinným podáním, útokem a obranou na síti.

Sestava:
    J. Jurajda VII.C, J. Fráňa VII.C, Jakub Vlk VII.C, Ochrana L., O. Šugár VI.C, Lukáš Přikryl a Jaromír Novák.

Výsledky:
    Tesla A – Volejbal Brno 2:0
    Tesla A – VK PFN Znojmo B 2:0
    Tesla A – VK PFN Znojmo A 2:1

TJ Tesla Brno – ZŠ Milénova ,,B"

V neděli 8. března 2020 bylo odehráno na naší základní škole 6. kolo krajského Poháru 7. tříd.
Žáci naší školy hrající soutěž jako Tesla Brno ,,B", vyhráli celý turnaj a po základní části soutěže obsadili 5. místo.
Prezentovali jsme se velmi účinným podáním a bojovnou hrou.

Sestava:
    Gryc M. VII.C, Navrátil J. VII.C, Valíček VII.C, Beran M, Babáček A VI.C, Babiček J. VI.C, Mikeš J. VI.C, Krupka M VI.C, Res O. VI.C

Výsledky:
    Tesla B – Volejbal Vyškov 2:0
    Tesla B – SVČ Pohořelice 2:0
    Tesla A – VK PFN Znojmo C 2:1

Dívky
    V neděli 8.3.2020 dohrály mladší žákyně z Milénové základní část Poháru 7. tříd. Turnaj pořádal Junior Brno z Líšně.
Obsadily 6. místo z celkových 18 družstev. Zajistily si tím účast ve finálovém play-off pro nejlepších 8 družstev,
které se bude hrát 5.dubna.

Sestava:
    Na nahrávce dirigovaly hru Anička Metelková s Ester Beránkovou, smečovaly Danča Slámová a Nikča Koudelková,
blokovaly Jusťa Chlupová s Nelou Lancůchovou a Dádou Temcsákovou, na "účku" hrály Kika Petláková, Bára Jelínková a Josefka Mládenková.

Herně se nám dařilo lépe než výsledkově. Proti Vejrostové jsme si připravovaly útoky a dávaly podání podle plánu.
Smolně jsme prohrály koncovku 1. setu 24:26 a tiebreak 17:19. Znojmo jsme jasně porazily s velkým rozdílem.
Dařilo se nám přihrát míč zadarmo a výborným podáním jsme si pomohly k vítězství.
Stejným způsobem nás v posledním utkání smetly holky z domácího Junioru Brno.

hráčky M7

Všem chlapcům a dívkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy.