V neděli 16.10. odstartoval na nové hale ve Vodove ulici nový ročník barevného minivolejbalu, kterého se zúčastnila i družstva ze ZŠ Milénova. V zelené barvě nás reprezentovali žáci pátých tříd, kdy se jim povedlo složit tři družstva, dvě dívčí a jedno smíšené ve složení: KP Milénova Z1 Mouková A., Němcová K., Tausová E., Miškufová L., KP Milénova Z2- Míčková T., Vévodová N., Sedláčková V., a pod hlavičkou TJ Tesla startovalo družstvo: Chajdová V., Láníková M., Ceyp M., Fráňa J., V kategorii modrých, pak nastoupili žáci a žákyně z 6.C a složili následující družstva: KP Milénova M1- Koudelková N., Vitulová N., Repková K., Štorová A., KP Milénova M2- Santiago A., Puškašová N., Tinzlová N., Kotlánová K., Fruhwirtová K. TJ Tesla M1: Konečný L., Malec M., Fráňa M., Stepjan M., TJ Tesla M2: Pokorný M., Milichovský T., Hanák D., Kolář V., TJ Tesla M3 Vorba O., Mikeš P., Fajmon M., TJ Tesla M4: Seidler J., Mráz M., Suchý O., Březík T., TJ Tesla M5: Jurajda T., Pokorný L., Maleček M. Všechna družstva hrála velmi bojovně a navzájem se povzbuzovala a podporovala. Sezona minivolejbalu tedy byla zahájena skvělými výkony, ve kterých snad budou naši žáci pokračovat i v dalších kolech.

FOTO ZDE.