V neděli 19.2.2017 se konal v Břeclavi turnaj modrého a zeleného minivolejbalu. Zúčastnila se i družstva VK KP Milénova i TJ Tesla.

V zelené barvě nás reprezentovali žáci a žákyně z páté a čtvrté třídy: Veronika Chajdová, Natálie Vévodová, Veronika Sedláčková a Monika Hlaváčová, Michal Ceyp, Jakub Fráňa a Jakub Jurajda.

V modré barvě nás reprezentovaly žákyně šestých tříd: Nela Koudelková, Kateřina Repková, Natálie Vitulová, Anežka Štorová, Nela Tinzlová, Nataša Rusková, Angela Santiago ,Kristýna Kotlánová, Barbora Poulíková a Kateřina Fruhwirtová.

A kluci ze šestých tříd: Michal Fajmon, Šimon Hlůšek, Jakub Seidler, Tomáš Březík, Tomáš Jurajda, Lukáš Pokorný, Ondřej Suchý, Pavel Mikeš, Tadeáš Milichovský, David Hanák a Martin Fráňa .

Všechna družstva předvedla velmi bojovné výkony. Tentokrát jsme povětšinou zůstali s pomyslnou bramborovou medaili, ale za nasazení a obětavost, zaslouží pochvalu všechny týmy.

Umístnění: VK KP Milénova Z1: 4. místo

Z2: 4. místo