V neděli 20.11 se konal v Letovicích turnaj modrého a zeleného minivolejbalu, kterého se zúčastnila i družstva ZŠ Milénova. V zelené barvě nás reprezentovali žáci pátých tříd, kdy se povedlo složit tři družstva, dvě dívčí a jedno klučičí. Družstva hrála ve složení : KP Milénova Z1 – Míčková T., Roznosová E., Miškufová L., Chajdová V., KP Milénova Z2 – Lániková M., Mouková A., Němcová K., Tausová E., TESLA Z1 – Ceyp M., Pokorný M., Fráňa J. V kategorii modrých, pak nastoupili žáci a žákyně z 6.C a složili následující družstva: KP Milénova M1 – Koudelková N., Vitulová N., Repková K., Štorová A., KP Milénova M2 – Santiago A., Puškašová N., Tinzlová N., Kotlánová K., Fruhwirtová K., TJ TESLA M1 – Hanák D., Stepjan M., Malec M., Fráňa M., TJ TESLA M2 – Fajmon M., Mikeš P., Vorba O., Maleček M., TJ TESLA M3 – Suchý O., Jurajda T., Pokorný L., Seidler J. Všechna družstva hrála s velkým nasazením,bojovností a nadšením.

Umístnění : TJ TESLA M1 – 1. TJ TESLA M2 – 4. TJ TESLA M3 – 3. TJ TESLA Z1 – 2.

KP Milénova M1 – 6. KP Milénova M2 – 5. KP Milénova Z1- 6. KP Milénova Z2 – 2.