V neděly 8.1.2017 se konal v Letovicích turnaj modrého a zeleného minivolejbalu. Zúčastnili se i družstva VK KP Milénova i TJ Tesla.

V zelené barvě nás reprezentovaly žákyně pátých tříd: Lucia Miškúfová, Markétka Lániková, Veronika Chajdová, Terezka Míčková, Natálie Vévodová, Veronika Sedláčková a Eva Roznosová.

V modré barvě nás reprezentovaly žákyně šestých tříd: Nela Koudelková, Kateřina Repková, Natálie Vitulová, Anežka Štorová, Natálie Puškašová, Nela Tinzlová, Nataša Rusková, Angela Santiago a Kateřina Fruhwirtová.

A kluci ze šestých tříd: Vojta Kolář, Marian Maleček, Michal Fajmon, Šimon Hlůšek, Matěj Mráz, Jakub Seidler, Marko Stepjan, Tomáš Březík,Tomáš Jurajda, Jakub Fráňa a Martin Fráňa .

Všechna družstva předvedla velmi bojovné výkony a obzvláště potom holčičím týmům se turnaj velmi povedl a obsadila všechny medailové pozice. Za nasazení a obětavost, ale zaslouží pochvalu všechny týmy.

Umístnění: VK KP Milénova Z1: 2. místo

Z2: 1. místo