VK KP „M“: Jehnice 2:0, Letovice 2:1, Vejrostova 1:2

První zápas jsme hrály proti Jehnicím a vyhrály jsme 2:0 díky silnému servisu a dobrému útoku. Přihrávku jsme docela kazily ,ale servisem jsme to zase napravily. V prvním setu jsme byly vystresované , kvůli tomu kazily a nedaly do toho všechno co jsme mohly. Nakonec jsme to přece nějak uhrály , ale i tak to bylo jen o dva body 25:23 . Druhý set jsme se vzpamatovaly a začaly hrát jak umíme , tak jsme je porazily 25:12.

V druhém zápase jsme vyhrály 2:1 proti Letovicím. Přihrávku jsme oproti prvnímu zápasu zlepšily,dostaly je pod tlak , byly jsme útočnější a snažily se za každou cenu vyhrát. Diváci a spoluhráčky sedící na střídačce nám fandili co nejvíc mohli. Nám to dodalo obrovské sebevědomí , které jsme hodně potřebovaly. Sice jsme spadly až do páté skupiny , ale tento zápas vypadal jako ze skupiny o dost vyšší. Letovice měly v týmu dva hodně dobré smečaře , ale náš bojovný tým to stejně zvládl uhrát. Toto byl z daleka nejlepší zápas za ten den a byly jsme za něj nejvíce chváleny.

Ve třetím zápase jsme prohrály 1:2 proti Vejrostce. Celý zápas byl velice vyrovnaný a všechny sety se rozhodovaly nejtěsnějším rozdílem. Bojovaly jsme ze všech sil na lavičce i na hřišti, ale nestačilo to. V tomto zápase dostaly prostor všechny hráčky. V prvním a druhém setu jsme dávaly dobrý servis, přihrávaly jejich podání a naše úžasné spoluhráčky je dostaly pod tlak fanděním. Tiebreak jsme bohužel prohrály.

Toto byl poslední turnaj základní části Poháru 7. tříd a náš tým se dopracoval do první osmičky týmů , které se probojovaly závěrečného finále. Doufám, že se dobře umístíme a úspěšně zakončíme letošní sezónu.

Vanda Kadaňková