VK KP Milénova „A“- VK KP „B“, 0:2, Boskovice „A“ 0:2, Předklášteří 2:0
Dnešní turnaj se mi líbil. Povedly se nám dvě utkání ze tří. První zápas proti KP „B“ se nám nepovedl. Hrály jsme špatně ve všech herních činnostech. Měly jsme dva zápasy pauzu a chtěli jsme vše zlepšit. .Náš 2. zápas byl proti budoucímu vítězi turnaje Boskovicím „A“. Zlepšili jsme všechny herní činnosti, ale na vítězství to stále nestačilo. Trenér nás ale za předvedený výkon chválil. Proti Předklášteří jsme vyhrály 2:0. Byl to nejslabší soupeř. Spoustu bodů jsme získaly podáním a vyvarovaly jsme se chyb.

Lucie Oujezdská 8.C
VK KP Milénova „B“ – Slavkov 0:2, Novolíšeňská „B“ 2:1, Vítovice 2:0
Tým KP Milénova B hrál na Novolíšeňské ve složení Kája Malcová, Sára Králová, Kája Procházková, Alice Schreiberová a s dvěma posilami ze sedmého ročníku Anežkou Měřínskou a Eliškou Klímovou. První zápas jsme hrály proti nejsilnějšímu soupeři ze Slavkova, ten jsme prohrály 2:0. Naši soupeři nás přehráli hlavně servisem a útokem. Našim cílem bylo ale přihrát míč zadarmo a to se nám dařilo. Druhý zápas jsme hrály proti Novolíšeňské. První set jsme prohrály na přihrávce podání. Druhý set jsme se však z chyb poučily a podařilo se nám ho vyhrát. Hrál se tiebreak a ten nám podařil vyhrát, díky tomu že jsme byly hlavou na hřišti a všechny dělaly co bylo v našich silách. Třetí zápas jsme vyhrály kontumačně, když náš soupeř z Vítovic nedorazil.
Karolína Malcová 8.C