Celostátní finále 22. ročníku vědomostní soutěže Eurorebus se konalo v Top Hotelu Praha v pondělí 5. června 2017.

Žáci kategorie Junior, František Kvapil ze III. C, Lenka Ducháčková ze IV. A a Ondřej Zatloukal z V. A, navázali ještě úspěšněji na loňskou reprezentaci školy a VYHRÁLI. Výsledky zde.

Zástupci třídy VI. B, ve složení Alena Macháčková, Matouš Seidl a Richard Šimoník, obsadili 33. místo z 57 soutěžích třídních kolektivů. Před nimi bylo pouze 5 základních škol, ostatní byli zástupci víceletých gymnázií. Matouš v soutěži jednotlivců obsadil 18. místo z 54 soutěžících, třetí ze zástupců ZŠ.

V soutěži tříd naše škola obsadila 44. místo s 505 882 body, 13. pořadí mezi základními školami.

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům, kteří školu reprezentovali v Praze i těm, kteří v průběhu školního roku soutěžili nejen v korespondenčních kolech a svými body přispěli k tomuto velmi pěknému umístění.