AHOJ MILÉÉÉÉNKO,
v Žákovském parlamentu jsme se rozhodli, že příští týden uspořádáme celoškolní akci pro žáky, učitele a další - „FASHION WEEK“

Co to znamená?
Příští týden – od pondělí 14. – 18. května bude každý den patřit jinému módnímu stylu.
PONDĚLÍ – Sportovní oblečení
ÚTERÝ – Hippie
STŘEDA – Retro 50. Léta / Suit up
ČTVRTEK – Punk / rock
PÁTEK – Hip hop

Ve spojovací chodbě jsou vyvěšeny informace a obrázky o jednotlivých stylech – běžte se podívat a inspirujte se!

Každý den navštívíme všechny třídy a zaznamenáme, kolik z vás se denní módní výzvy zúčastnilo. Další týden pak vyhlásíme 3 třídy, ve kterých se vystřídalo za celý týden nejvíce stylů.

Každý den bude o velké první přestávce v 9:45 hodin společné focení – PŘIJĎTE SE VYFOTIT! :-)

Pojďte všichni do toho - udělejme si příští týden tak trochu jiný – přesněji SPORTOVNĚ – HIPPISÁCKÝ – RETRO – PUNKOVOROCKOVÝ – HIPPHOPPÁCKÝ TÝDEN!

ŽP