Ahoj Milééénko :)
Rozhodli jsme se, že spojíme síly a vytvoříme časopis, který bude pro všechny – aby si v něm každý ze školy našel „to svoje“ A protože je to PRVNÍ ČÍSLO našeho časopisu, vydali jsme ho PRVNÍ JARNÍ TÝDEN.

Budeme vás vždy informovat o akcích ve škole – o těch, které už proběhly nebo teprve proběhnou, také o různých zajímavostech týkajících se školy, ale také vás seznámíme s lidmi ve škole, a to jak s pedagogy, tak s žáky, v trochu jiném světle, prostřednictvím různých anket a rozhovorů… V prvním čísle si můžete přečíst různé informace o jaru – od jarního sportu, přes květomluvu po jarní pranostiky. Nevynechali jsme také příspěvky, ve kterých se můžete zasmát nebo potrápit svoje mozkové závity při luštění rébusů či kvízu. Zbystřete u článku „Adopce na dálku“,
do kterého bychom se společně mohli zapojit a pomoci tak jednomu našemu vybranému chlapci v Africe ve vzdělávání a lepší cestě životem.
A také se zamyslete nad tím, jak vypadá prostředí kolem nás a jestli byste se se třídou měli zájem zapojit do celostátního projektu „Ukliďme svět – ukliďme Česko“.

Celý ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT vám přeje hodně pěkných jarních dnů, veselé Velikonoce a dobrou náladu při čtení tohoto čísla.