Volejbal v letošním školním roce
V neděli třetího října se odehrál první turnaj poháru sedmých tříd (P7T). V této kategorii se žáci poprvé setkávají s „velkým“ šestkovým volejbalem. Naše škola vyslala na tuto soutěž dvě družstva. První z družstev tvořené žáky VII.C hrálo svá utkání na ZŠ Vejrostova, kde dokázali svou kvalifikační skupinu ovládnout a postoupit tak do 1. skupiny. Nutno podotknout, že pro mnohé z nich to byly vůbec první volejbalové zápasy, které ve své kariéře odehráli.
Druhé družstvo tvořili převážně žáci ze třídy VI.C. I tito kluci se vůbec poprvé dostali na volejbalové kolbiště. A jak si vedli? K překvapení všech zúčastněných dokázali ze čtyř utkání hned dvě vyhrát a zahrají si tak příští turnaj ve 3. skupině. Děkujeme všem hráčům za vzornou reprezentaci školy.
Sestavy:
Družstvo A: Láník, Pelíšek, Rozsypal, Blaha, Frenc, Kazkaz, Tesáček, trenér: Pokorný
Družstvo B: Dvořák, Šálek, Vokál, Janoušek, Lidmann, Adametz, Schreiber, Hrbek, Koblížek, Weiss, Kovář, Urban, Stjepan, trenér: Bednář