Ahóóój,
v pondělí 1. listopadu byl na naší škole DEN VE STYLU STRAŠIDEL 😊

„Proč?“ ... protože jako každý rok je začátek listopadu v České republice (přesně 2.listopadu) významným dnem – lidově se mu u nás říká „Dušičky“, kdy si připomínáme všechny naše blízké, kteří už tu s námi nemohou být. Začátek listopadu také připadá na cizí, ale oblíbený svátek „Halloween“, který děti prožívají s p. učitelkami v hodinách anglického jazyka. Ačkoliv mnoho lidí považuje tento svátek za americký, je to původně irský lidový svátek, který se slaví den před svátkem Všech svatých.

S Žákovským parlamentem jsme proto vyhlásili na pondělí 1. listopadu den ve znamení strašidel.

Mnozí z vás přišli ve strašidelném stylu a moc se vám to povedlo - je super, že jste se zapojili a "nebáli se ukázat ve svém pravém světle" 😊 Na parádní strašidýlka se můžete podívat v galerii.

Moc děkujem za účast a všem strašidlům zdar!

Žákovský parlament