Neobyčejná olympiáda 25. - 29. 4. 2022
Když malí kluci vyběhnou ven s hokejkami a pukem, jakmile zamrznou rybníky, je to tak samozřejmé, jakože po lednu přijde únor. Ale být ve sportu úspěšným, to stojí pořádnou hromadu úsilí, vůle a odříkání.
Než se malý hokejista probojuje na svůj první turnaj, má za sebou stovky tvrdých pádů, zklamání a slz. Než se dostane do reprezentace, musí zvládnout tisíce tréninků, zápasů a stejně často se musí po ránu přemluvit, aby vstal ještě za tmy. Zatímco spolužáci vyspávají, on už před vyučováním trénuje na stadionu.
Podobnou dřinu mají za sebou všichni ostatní sportovci, kteří nás reprezentují na letních a zimních olympiádách.
I v naší školní družině proběhla olympiáda, ale v netradičních disciplínách. Zúčastnili se všichni, ať už venku nebo v hernách.