Ve dnech 8. – 9. 9. se uskutečnilo Republikové finále Odznaku všestrannosti Sazky Olympijského víceboje. Třináctý ročník se posedmé konal v Brně, v areálu VUT Pod Palackého vrchem.

Naši školu reprezentovali dva žáci. Z krajského kola postoupila Stela Knoblochová z VIII. A a výkony z hodin TV na body Štěpán Láník z VIII.C.

Republikové finále je složeno z deseti disciplín, jež musí závodníci absolvovat ve dvou dnech. Jde například o kliky, trojskok z místa, skákání přes švihadlo, dribling s basketbalovým míčem, skok do dálky nebo hod kriketovým míčkem.

Štěpán Láník ve své věkové kategorii obsadil 13. místo a Stela Knoblochová se umístila na 19. místě. Jejich věková kategorie měla největší počet statujících, více jak 70. Oba žáci získali diamantový odznak.
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.