V úterý 31. ledna si 35 žáků 6.- 9. tříd vyzkoušelo úkoly Zeměpisné olympiády. Nejlepší žáci postupují do městského kola, které se bude konat na naší škole ve středu 22. února. A kdo byl nejlepší?
V kategorii 6. tříd Albert Komárek ze VI. A, jako jediný měl 100% odpovědí. Druhé místo patří Martinu Dvořáčkovi ze VI. B a na třetím místě skončil Ladislav Kubík ze VI. A.
V kategorii 7. tříd měl nejvíce správných odpovědí Jakub Pernický ze VII.A, za ním Vojtěch Prokeš ze VII. B. Třetí místo patří Kamilu Jursíkovi ze VII. B a Jakubu Schreiberovi ze VII.C.
V kategorii 8. a 9. tříd byl počet bodů velmi vyrovnaný. Nejlépe se dařilo Vítu Jaroškovi z VIII. A, Davidu Masaříkovi z IX. B a Lukáši Vymazalovi z VIII. A.
Vítězům přejeme úspěšné odpovědi i v městském kole.
Mgr. Jana Kapounková a Mgr. Petra Petříková