FINÁLE POHÁRU 7. TŘÍD (20.3.2022)

 1. zápas: Břeclav 2:1
  Do tohoto zápasu jsme nastoupily s velkým odhodláním. S tímto soupeřem jsme se již setkaly, a proto jsme věděli, co máme očekávat.
  První set jsme sice usilovně bojovaly, ale vyhrát se nám ho nepodařilo. Druhý set už jsme chtěli za každou cenu vyhrát a to se nám i podařilo. Zlepšily jsme příjem a tak se nám dařilo i útočit. Naše výkony v timebreaku byly skvělé, takže jsme vyhrály na plné lajně.
  Tato výhra nás velice potěšila, což nás namotivovalo na další zápas.
 2. zápas: Znojmo 2:1
  První set jsme hrály vyrovnaně a na konci se nám podařilo zatlačit podáním. Druhý set jsme nezvládly. V tiebreaku soupeřky hrály dobře, ale my jsme se nedaly. V koncovce se nám povedlo podání a tento zápas jsme také vyhrály a tím postoupily do semifinále.
 3. zápas: Znojmo 0:2
  Soupeřky přišly namotivované a my jsme nedokázaly ani přihrát podání. Souboj o postup do finále se nám bohužel nevydařil a Znojmačkám jsme podlehly 0:2.
 4. zápas: Břeclav 2:0
  První set jsme se snažily nepřizpůsobit se hře unavených Břeclavanek, což se nám také povedlo. Druhý set už jsme byly také unavené ale nedaly jsme na sobě nic znát a makaly jsme až do konce. Tento zápas jsme si obzvlášť užily, odvážíme si z něj 3.místo.
  Děkujeme všem za delikátní a grandiózní sezónu. Obzvlášť našem koučům Kačce Nálezkové a Václavovi Starému 

žákyně: Alča Poláchová a Kačka Vojkůvková