Letošní ročník Poháru 7. tříd byl pro naši školu opět velice úspěšný. Sedmačky se celou sezónu držely na 1. místě, které pak i potvrdily v závěrečném play-off. Všechny zápasy holky vyhrály jasně 2:0 a berou pohár pro vítězky. Jejich mladší spolužačky se účastnily soutěže na zkušenou a i ony předvedly krásné výkony s umístěním v první půlce tabulky.
Družstvo „A“: Eva Babáčková, Nikita Musilová, Emma Hanzlíčková, Jůlie Vojkůvková, Rozálie Vojkůvková, Kimberly Holcová, Stella Zajíčková, Nikola Kalužíková a Matylda Hlůšková.
Družstvo "B": Ema Olejníčková, Klára Kosmáková, Sabina Maláčová, Thea Zouharová, Alžběta Dvořáková, Kristýna Kamenišťaková, Laura Špoková, Bára Kukučková a Žofie Topinková.
Družstvo "C": Lucie Adámková, Karolína Fraňková, Lucie Glierová, Tea Hnízdová, Lucie Hrbková, Nathaly Klementová, Zara Kocková, Nikol Nesrovnalová, Nikol Pichrtová, Sára Sedláková, Karin Syrovátková.
Klukům se také dařilo. Do závěrečného turnaje nejlepší osmičky se dostala hned tři naše družstva. Kluci hrající pod hlavičkou TJ TESLA Brno z.s. obsadili konečné 2., 4., a 6. místo.
Družstvo "A": Lukáš Sýkora, Adam Wagner, Boris Langer, Antonín Stejskal, Lukáš Taus, Kryštof Marek, Matěj Klika, Tomáš Bábíček.

Družstvo "B": Dan Roznos, Lukáš Pelíšek, Tobiáš Adametz, Robin Burget, Lukáš Gamage, Jonáš Bukovský, Jiří Pospíšek, Max Kaláb.

Družstvo "C": Adam Konečný, Jonáš Zákravský, Adam Aujeský, Dan Doležal, Sam Hřebíček, Vojta Nováček, Adam Neterda, Oliver Buchta, Tomáš Kedadra, Tadeáš Stehlík, Martin Suchý, Abdul Kazkaz, Jakub Bouša.

Děkujeme všem hráčkám a hráčům za vzornou reprezentaci školy i klubu, rodičům za pomoc a podporu v celém ročníku.
Trenérky a trenéři z Milénky😊