Medailová umístění družstev v krajském kole Šplhu na tyči. :-)
Děvčata 8. tříd nejlepší v kraji, děvčata 6. třídy 3. místo v kraji. Kateřina Vojkůvková v kategorii 8.-9. tříd na prvním místě, Rozálie Vojkůvková v kategorii 6.-7. třídy na 2. místě.

Ve čtvrtek 24. 11. 2022 se na SOU Jílová uskutečnilo městské a zároveň krajské kolo družstev a jednotlivců ve šplhu na tyči. Z obvodního kola (23.11.) postoupila tři družstva ze čtyř.
Nejlépe se umístilo družstvo dívek 8. tříd, ve složení Kateřina Vojkůvková z VIII. C, Stela Knoblochová a Justýna Ryzí z VIII.A, děvčata vyhrála krajské a tím i městské kolo.
Dívky ze VI. C, Rozálie Vojkůvková, Stela Zajíčková a Nikita Musilová, obsadili 2. místo v Brně, 3. místo v kraji.
Chlapci ze VII. C, Matěj Janoušek, Vítek Koblížek a Mikuláš Plášek, byli na 3. místě v Brně, pátí v kraji.

V obvodním kole se na 5. místě umístilo družstvo nejstarších chlapců ve složení Maxim Rusek, Jan Léska a Šimon Wágner z IX. C. Součet časů měli z našich družstev nejrychlejší, ale na postup do městského kola to nestačilo.

Všem sportujícím žákům děkujeme za reprezentaci školy a k vynikajícím výkonům blahopřejeme.
Za vyučující TV Mgr. Jana Kapounková