Vystoupení sboru na Roklefestu a Městských slavnostech Brna – severu
Úplně první vystoupení pěveckého sboru prvního stupně v letošním roce jsme absolvovali na akci pořádanou panem Janem Kukučkou nazvanou Roklefest. Tato již tradiční akce na Lesné je organizovaná pro rodiče a děti z širokého okolí a děti zde mají mnoho příležitostí vidět a vyzkoušet si rytířské souboje, koupání v pěně, orienťácké bludiště nebo se podívat a poslechnout si vystoupení různých skupin nebo například našeho školního sboru. Zazpívali jsme krásné písničky hudební skupiny Klíč, Javory nebo například písničku z filmu Aladin. Báječně jsme si to užili, i když počasí nám letos moc nepřálo a maličko nám pršelo do not 😊. Navíc jsme mohli přispět na dobrou věc a koupí klaunského nosu podpořit nadaci Zdravotní klaun.
Další naše vystoupení bylo na Městských slavnostech Brna severu u příležitosti dne seniorů. Všechny písničky byly odměněny velikým potleskem a my jsme si na závěr mohli užít kolotoče, na které nám KC Omega darovala volné vstupenky.