Informační schůzka ke vstupu do 1.třídy se koná ve středu 7. 6. 2023 od 17,00 hod. v jídelně školy. Schůzka je pouze pro rodiče, nikoli děti.

Začátek schůzky jsme oproti původně avizovanému času posunuli o půl hodiny později z důvodu akce ve školce MŠ Slavíčkova probíhající ve stejném termínu.

Po společné zahajovací části s panem ředitelem v jídelně školy bude cca od 17,45 hod. probíhat druhá část přímo ve třídách s budoucími třídními učitelkami Vašich dětí. Této části je třeba se zúčastnit. Věříme, že začátek tohoto druhého úseku bude schůdný i pro rodiče z výše zmíněné školky.

Rozdělení do tříd se dozvíte v mailové pozvánce, která bude rozeslána koncem května.

Účast na schůzce je nutná. Pokud se nebudete moci zúčastnit, oznamte to prosím na mail: hurytova@zsmilenova.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi.