Ve dnech 20. a 22. 11. jsme pro žáky II. stupně uspořádali školní kola ve šplhu na tyči. Do soutěže byli žáci nominováni na základě výkonů v hodinách tělesné výchovy. Akce se zúčastnilo 43 sportovců ze všech tříd.
Tři nejrychlejší dívky a tři chlapci budou školu reprezentovat v obvodním kole, které se uskuteční 29. 11. na SOU Jílová.
A kdo vyhrál?
V kategorii III. - žáci 6. - 7. tříd: 1. místa- Adam Wágner a Stella Zajíčková ze VII. C, 2. místa- Oliver Buchta ze VI. C a Rozálie Vojkůvková ze VII. C, 3. místa- Tadeáš Stehlík ze VII. C a Nicol Nesrovnalová ze VI. C.
V kategorii IV. - žáci 8. - 9. tříd: 1. místa- Martin Jakš z IX. B a Kateřina Vojkůvková z IX. C, 2. místa- Štěpán Láník z IX. C a Stela Knoblochová z IX. A., 3. místa- Vít Jarošek z IX. A a Eliška Buršíková z IX. C.
Všem "šplhajícím" žákům děkujeme za předvedené výkony a přejeme úspěch a postup do městského kola.
Mgr. Jana Kapounková a vyučující TV.