Žáci 9. tříd se v termínu 3. 6.- 9. 6. zúčastnili poznávacího zájezdu do Jižní Anglie.
Během cesty studenti navštívili Brusel spojený s prohlídkou Atomia a nejkrásnějšího náměstí v Evropě, nechyběla ani ochutnávka belgických pralinek a vaflí. Cesta pokračovala trajektem do Doveru, kde si žáci prohlédli proslulé bílé útesy a hrad Dover V dalších dnech jsme navštívili město Canterburry s překrásnou katedrálou, zámek Arundel, přístavní město Portsmouth a jeho slavné námořní muzeum, nechyběla ani okouzlující vyhlídka z věže Spinaker. Další den studenti strávili poznáváním Londýna a jeho hlavních památek, nechyběla projížďka na London Eye ani návštěva slavného Tower of London.
Poslední den si všichni užili v přímořském městě Brighton, kde všechny nejvíce nadchla návštěva podmořského světa Sea Life.
Zájezd jsme zakončili prohlídkou královského paláce a pobřeží města, poté už následovala cesta trajektem zpět na pevninu a bezpečný příjezd domů.
Celý zájezd byl krásným zážitkem, na který určitě všichni budou dlouho vzpomínat.
Mgr. Eliška Saitlová, Mgr. Zuzana Vlčková a Mgr. Julie Vlková